Prinses Margrietlaan 3 3832 CJ Leusden

Vraagprijs € 860.000 k.k.

Omschrijving

Idyllisch wonen in Leusden-Zuid!

Welkom aan de Prinses Margrietlaan 3, een woning die je doet denken aan een Engels landhuis in de Cotswolds! Deze verrassende semibungalow, omringd door een royale tuin, biedt je de perfecte plek om jarenlang comfortabel en met veel plezier te wonen. Met een slaapkamer en badkamer op de begane grond is het ideaal voor iedereen die op zoek is naar een woning met gemak en rust. En als je nog geen tuinliefhebber was, dan word je dat hier zeker – de tuin van maar liefst 597 m² is een oase van bloemen, planten en bomen.

De Prinses Margrietlaan is een rustige, groene straat in Leusden-Zuid. Je hebt binnen enkele minuten wandelen toegang tot de supermarkt, sportschool en bushalte. De bossen van landgoed Den Treek-Henschoten liggen op een steenworp afstand, waar je kunt genieten van de natuur. Bovendien ben je met de auto snel en gemakkelijk via de Arnhemseweg op de uitvalswegen.

Wonen in een groene oase
Vanaf de straat valt het groene karakter van de woning meteen op, wat zorgt voor veel privacy en beschutting. De woning beschikt daarnaast over een eigen oprit, een garage, een berging en zelfs een extra werkkamer op de begane grond.

Indeling:
• Begane grond:
De ruime hal biedt toegang tot een gezellige L-vormige woonkamer, die dankzij de openslaande deuren naar de tuin heerlijk licht is. De open haard zorgt voor een extra sfeervolle touch. De slaapkamer op de begane grond ligt aan de achterzijde van de woning en heeft toegang tot de tuin en een en-suite badkamer met douche en wastafel. De dichte keuken heeft een mooi uitzicht over de voortuin en is voorzien van een vaste kast en een deur naar de garage. De ruime garage biedt niet alleen voldoende plek voor de auto, maar heeft ook toegang tot een berging en een extra lichte werk/slaapkamer met prachtig uitzicht op de tuin. Via de garage is er ook toegang tot een praktische bergzolder.
• Eerste verdieping:
De overloop met dakkapel biedt toegang tot twee ruime slaapkamers, beide voorzien van veel bergruimte en een heerlijk uitzicht. Tevens is hier nog een apart toilet aanwezig.

Tuin:
De tuin is een ware oase, met een groot terras bij de woning, een mooi gazon en een diversiteit aan bomen, struiken en planten. Na een drukke werkdag is dit de perfecte plek om te ontspannen en tot rust te komen.

Ligging:
De woning ligt in het groene Leusden-Zuid, aan een brede laan. Op korte afstand vind je het Maximaplein, met onder andere een supermarkt, sportschool, diverse scholen en kinderopvang. Landgoed Den Treek ligt ook op slechts enkele minuten lopen, waar je kunt genieten van eeuwenoude bomen, uitgestrekte heidevelden en rustgevende waterpartijen.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 860.000 kosten koper
Aangeboden sinds
2 april 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1965
Soort dak
Pannen
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
128 m²
Overige inpandige ruimte
29 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
18 m²
Perceel
597 m²
Inhoud
635 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, wastafel
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Natuurlijke ventilatie, rookkanaal, schuifpui, tv kabel

Energie

Energielabel
G
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas
Verwarming
Cv ketel, open haard
Warm water
Cv ketel, elektrische boiler huur
Cv-ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Leusden D 1331
Oppervlakte
597 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
LDN02-D-1331

Buitenruimte

Tuin
Tuin rondom

Garage

Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein
Bekijk alle kenmerken